قطار تولید روی ریل توسعه

چهارشنبه, 23 اسفند,1396
12345678910انتها
گردهمایی یک روزه فرماندهان و معاونان انتظامی استان زنجان برگزار شد/درویش امیری:بايد از ارتقاء سطح آگاهی‌هاي عمومی به عنوان "فرصت اجتماعی"استفاده نمود

گردهمایی یک روزه فرماندهان و معاونان انتظامی استان زنجان برگزار شد/درویش امیری:بايد از ارتقاء سطح آگاهی‌هاي عمومی به عنوان "فرصت اجتماعی"استفاده نمود

نویسنده: Anonym/چهارشنبه, 24 آذر,1395/دسته ها: اخبار حوزه استاندار, اخبار پایگاه مقاومت بسیج, اخبار امور اقتصادی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ اسداله درویش امیری عصر چهارشنبه در گردهمایی یک روزه فرماندهان و معاونان انتظامی استان زنجان، اخلاق‌مداری، آموزش قانون و مقررات، رعایت حقوق شهروندی و پیشگیری از وقوع جرم را از رویکردهای مهم نیروی انتظامی برشمرد و خاطرنشان کرد: اقتدار پلیس باید مایه "آرامش مردم" و موجب "ترس متخلفین" باشد.

وي انسجام و همفکری درون‌سازمانی را در ماموریت‌های نیروی انتظامی مهم دانست و گفت: امروز شرایط فرهنگی و اجتماعی جامعه بسیار متفاوت از گذشته شده است.

استاندار زنجان به سه موضوع برگزاری سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تعطیلات پایان سال و انتخابات ریاست جمهوری و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سال آينده که برای نیروی انتظامی مهم است، اشاره نمود و گفت: جلب مشارکت حداکثری و صیانت از آراء مردم از جمله مهمترین برنامه‌های انتخابات به شمار می‌رود و نیروی انتظامی نقش مهمی در مراقبت و حفظ امنیت در ایام انتخابات را بر عهده دارد.

درویش امیری مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را زنگ خطری برای کشور دانست و تاكيد كرد: تمامی قوا برای کاهش این آسیب‌ها باید دست به دست هم دهند.

وی حل مشکلات اجتماعی را نیازمند عزم ملی و اراده عمومی دانست و بر ضرورت آموزش مداوم و مستمر پرسنل نیروی انتظامی تاکید نمود.

استاندار زنجان همچنین با بیان این مطلب که در تمامی مراحل و شرایط باید منافع عمومی و ملی نسبت به منافع شخصی، گروهي و جناحي در اولویت باشد، افزود: نباید اعتماد ایجاد شده مردم نسبت به پلیس خدشه‌دار شود.

رییس شورای تامین استان گفت: امروز مسروريم که جامعه به نیروی انتظامی اعتماد دارد و مراقبت از اعتماد عمومی مردم به پلیس، امری حساس و خطیر است.

Print

تعداد نمایش ها (1543)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان