سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تاکید کرد؛

ضرورت برنامه ریزی دقیق در اجرای برنامه های اربعین

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان بر ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی دقیق در اجرای برنامه های گرامیداشت اربعین حسینی و اعزام زائرین به عتبات عالیات در این ایام تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی های دقیق می توان از وقوع بسیاری از حوادث و مشکلات در این ایام پیشگیری کرد.

چهارشنبه, 04 مهر,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
ضرورت برنامه ریزی دقیق در اجرای برنامه های اربعین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ کریم شعبانی در ستاد گرامیداشت اربعین حسینی، حرکت سیل عظیم زائران حسینی به سوی کربلای معلی را رویدادی مردمی و گسترده توصیف کرد و افزود: بدلیل استقبال بسیار گسترده مردم از این حرکت پرشور، وزارت کشور با تشکیل ستاد اربعین در تهران، استان ها و تمامی شهرستان ها اقدام به ایجاد انسجام و هماهنگی در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی نمود.
وی مدیریت مباحث مربوط به تامین اقلام مورد نیاز جهت راه اندازی موکب های عزاداری در شهرهای مختلف کشور عراق را بسیار مهم خواند و تاکید کرد: در آماده سازی تجهیزات و جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی باید زمانبندی پیش بینی شده مدنظر قرار گیرد و گروههای شهرستانی نهایت همکاری و هماهنگی را در این خصوص داشته باشند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تصریح کرد: باید مراقبت ها و پیشگیری های لازم در ایام اربعین با حساسیت و دقت بیشتری صورت گیرد تا از وقوع مشکلات و حوادث مختلف پیشگیری گردد.
گفتنی است امسال 18 موکب از سوی استان زنجان طی ایام اربعین حسینی در کشور عراق برپا خواهد شد تا به ارائه خدمات به زائرین حسینی بپردازد.
همچنین خادمین و دستگاه های ارائه کننده خدمات به زائرین اربعین حسینی از 17 مهرماه به سمت کشور عراق حرکت خواهند کرد تا بتوانند از 28 مهر خدمات خود را عرضه کنند. 
پیش بینی می شود حدود 2 میلیارد تومان از محل کمک های مردمی برای تجهیز موکب های استان زنجان در ایام اربعین جمع آوری و هزینه شود.

تعداد نمایش ها (547)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان