قطار تولید روی ریل توسعه

چهارشنبه, 23 اسفند,1396
12345678910انتها
استاندار زنجان: زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی بر اساس زمان دسترسی و نیاز مخاطبین اصلاح شود

استاندار زنجان: زمان فعالیت کتابخانه‌های عمومی بر اساس زمان دسترسی و نیاز مخاطبین اصلاح شود

نویسنده: Anonym/چهارشنبه, 24 آذر,1395/دسته ها: اخبار حوزه استاندار, اخبار پایگاه مقاومت بسیج, اخبار امور اقتصادی

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ اسداله درویش امیری صبح چهارشنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان بر ضرورت توجه به موضوع ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید نمود و اظهار داشت: متاسفانه این اصل مهم در سه دهه نخست پس از پیروزی انقلاب مغفول مانده بود و نیازمند توجه جدی است.

استاندار زنجان افزود: باید با برنامه ریزی های جدی در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی، فاصله کشور با سایر کشورهای دنیا را که به این موضوع توجه جدی دارند، کمتر کنیم.

وی در ادامه توجه به نیاز مخاطبان را در تهیه و اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان مهم دانست و یادآور شد: مسئولین امر باید ضمن تهیه کتب مورد نیاز مخاطبین و بویژه نسل جوان، اهداکنندگان کتاب را نیز به سمت اهدای کتب مورد نیاز مخاطبین سوق دهند.

درویش امیری همچنین ضمن انتقاد از ساعات اداری ارائه کتب در کتابخانه‌های عمومی، اظهار داشت: دایر بودن کتابخانه‌های عمومی از صبح تا ظهر روزهای کاری، تعطیلی کتابخانه‌ها در ایام تعطیل و عدم توجه به زمان مراجعه مخاطبین رویه ناصحیحی است که باید با بررسی جدی مورد اصلاح قرار گیرد تا مراجعین و مخاطبین کتابخانه‌ها بتوانند در ساعات مورد نیاز خود، به این مراکز دسترسی داشته باشند.

Print

تعداد نمایش ها (1522)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان