قطار تولید روی ریل توسعه

چهارشنبه, 23 اسفند,1396
12345678910انتها
آیت اله سيدمحمد حسینی زنجانی در دیدار با معاون سیاسی،امنیتی و فرمانداران استان زنجان:دشمنان با اِعمال فشارهای اقتصادی و بزرگ‌نمایی مشکلات در پی ایجاد ناامیدی در نسل جوان هستند

آیت اله سيدمحمد حسینی زنجانی در دیدار با معاون سیاسی،امنیتی و فرمانداران استان زنجان:دشمنان با اِعمال فشارهای اقتصادی و بزرگ‌نمایی مشکلات در پی ایجاد ناامیدی در نسل جوان هستند

نویسنده: Anonym/شنبه, 27 آذر,1395/دسته ها: اخبار ویژه, آرشيو اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، معاون سياسي، امنيتي استانداري شامگاه چهارشنبه به همراه جمعی از مدیران ستادی استانداری، فرمانداران و بخشداران استان در پی سفر به مشهد مقدس به منظور شرکت در همایش وزارت متبوع ، در بیت آیت اله سید محمد حسینی زنجانی حضور یافته و با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

آیت‌اله حسینی در این دیدار و در بیان اهمیت توجه مسئولین به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، به پند امیرالمومنین خطاب به فرزندشان "محمد حنفیه" اشاره نمود و گفت: بنا به گفته امیرالمونین "فقر" موجب نقصان دین و پریشانی افکار شده و غضب و شورش عمومی را در پی خواهد داشت.

ایشان توجه جدی به مسائل اقتصادی و معیشتی را خواستار شد و خاطرنشان کرد: دشمنان کشور  با اِعمال محاصره اقتصادی، تحریم‌های ظالمانه و ایجاد شرایط دشوار اقتصادی در کشور و بزرگ نمایی این مشکلات در جامعه، تلاش می‌کنند در عموم مردم بویژه نسل جوان یأس و ناامیدی ایجاد نموده و اعتماد و تکیه فکری آنان به اسلام و نظام جمهوری اسلامی را متزلزل سازند.

آیت اله حسینی زنجانی "اسلام" را عامل پایداری مردم برشمرد و افزود: دشمنان در صدد هستند با اِعمال فشار اقتصادی و بزرگ‌نمایی مشکلات جامعه، ایده و توکل عمومی به اسلام و حکومت اسلامی را از مردم بگیرند و در این راستا با استفاده از فضای مجازی، بویژه برای تاثیرگذاری در نسل جوان سرمایه گذاری نموده اند.

وی توسعه نامناسب فضای مجازی در بین جوانان و نوجوانان را معضلی فرهنگی عنوان نمود و اظهار داشت: نوجوانان که با دسترسی به فضای مجازی، مورد هجمه اطلاعات وسیع قرار می‌گیرند، توان هضم صحیح اطلاعات را ندارند.

ایشان همچنین بر ضرورت برنامه ریزی لازم در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی از سوی مسئولین تاکید نمود و اظهار داشت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی امری خطیر است چرا که انتظارات از نظام بالاست و علی‌رغم مشکلات موجود و قابل لمس در کشور، باید برنامه ریزی ها در راستای تحقق اهداف نظام صورت پذیرد.

آیت اله حسینی از مسئولین و مدیران خواست در تحقق وعده‌هایی که به مردم می‌دهند، کوشا باشند و یادآور شد: همه باید در پیشگاه خداوند و وجدان خود، نسبت به انجام آنچه كه وظیفه دارند، احساس مسئولیت نمایند.

این مرجع عالی قدر در پایان اظهار داشت:سلام ناقابل بنده را به مردم زنجان که بر گردن ما حق دارند و همچنین مسئولین بزرگوار استان، استاندار محترم و حضرت آقای خاتمی که بسیار امام جمعه محبوب و عالم بزرگواری است ابلاغ کنید و از جانب همه شما در محضر حضرت رضا( ع) نایب الزیاره هستم.

در این دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ضمن ابلاغ سلام از سوی استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، از تلاش‌ها و رهنمودهای معنوی آیت‌اله حسینی قدردانی نمود.

موسوی گفت: در استان زنجان حضور ارزشمند آیت اله علی خاتمی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برای تمامی اقشار مردم بسیار ارزشمند بوده و وجود و رهنمودهای ایشان موجب آرامش و ارتقاء معنویت در سطح استان گردیده است.

وی ادامه داد: مردم استان زنجان در چند نسل گذشته از محضر خاندان بزرگ آیت اله حسینی بهره مند شده و از برکات حضور این خاندان بزرگ در امور فرهنگی و مذهبی برخوردار بوده اند.

حضور آیت اله سید محمد حسینی زنجانی در مشهد مقدس باعث شده که مردم زنجان در کنار زیارت بارگاه امام رضا (ع)، از وجود این مرجع و فقیه بزرگ در سفر به مشهد مقدس بهره لازم را ببرند.

Print

تعداد نمایش ها (515)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان