12345678910انتها

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان:

طرح‌های پژوهشی اولویت‌دار توسعه روستاهای استان زنجان تدوین می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با اشاره به دستور جلسه مهم کارگروه توسعه روستایی استان زنجان، گفت: طرح‌های پژوهشی اولویت‌دار توسعه روستاهای استان زنجان تهیه و تدوین می‌شود.

یکشنبه, 15 مهر,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
طرح‌های پژوهشی اولویت‌دار توسعه روستاهای استان زنجان تدوین می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ مهرداد سلطانی در جلسه کارگروه توسعه روستایی و امور عشایری استان زنجان، با بیان اینکه مسائل و چالش های اولویت دار توسعه استان مرتبط با شرح وظایف قانونی کارگروه مورد تاکید قرار دارد، اظهار کرد: در این کارگروه تعیین اولویت های پژوهشی و فناوری سال‌جاری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه خروجی موارد مطرح شده، طرح های اولویت دار کارگروه در سایر بخش ها نیز مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: اولویت های پژوهشی توسعه روستایی استان در مرحله نهایی مورد بررسی و تصویب شورای برنامه ریزی و توسعه استان و تصویب آن قرار می گیرد و قبل از آن نیز پایش های لازم اِعمال می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان ارائه نظرات و مشارکت جمعی تمامی اعضای کارگروه مطابق با منافع عمومی استان را نیز خواستار شد و تاکید کرد: باید بدون تعصب دستگاهی و با نگاه کلان در مسائل توسعه استان مشارکت لازم صورت گیرد.
وی با بیان اینکه برخی از موارد مطرح شده در سنوات گذشته نیز مطرح شده بود، خاطرنشان کرد: برخی از عناوین پژوهشی طرح شده طی سال های گذشته در استان و کشور طرح شده اما خروجی اجرایی لازم را نداشته و در میدان عمل با موفقیت همراه نبوده که همین عدم موفقیت می تواند یک موضوع پژوهشی دیگری باشد.
گفتنی است در این جلسه طرح هایی همچون بررسی راهکارهای تنوع بخشی به اقتصاد روستا جهت توسعه پایدار، مصرف بی رویه آب کشاورزی سنتی در حوزه روستا و چالش های پیش روی توسعه گردشگری روستایی طرح شد.

تعداد نمایش ها (616)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان