12345678910انتها

مدیرکل حراست استانداری زنجان:

سعی مجموعه حراست‌ها، حل ریشه‌ای فساد است

مدیرکل حراست استانداری زنجان در بازديد از شهرداری خرم دره با اشاره به عزم جدی واحدهای حراست دستگاه‌های اجرایی در مبارزه با فساد خاطر نشان کرد: گرچه ریشه‌کن‌کردن فساد به صورت کامل امری بسیار دشوار است ولی با شناسایی نقاط آسیب پذیر، امکان به حداقل رساندن آن وجود دارد و سعی مجموعه حراست بر این است تا در مواجهه با مسائل مختلف، به صورت ریشه ای به حل آنها بپردازد.

شنبه, 12 آبان,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
سعی مجموعه حراست‌ها، حل ریشه‌ای فساد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ امیر مشفق نودهی در حاشیه بازدید از شهرداری خرم‌دره در دیداری صمیمانه با شهردار این شهر، مدیر حراست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌دره، فعالیت و تلاش در نظام مقدس جمهوری اسلامی را یک عمل دینی و اعتقادی توصیف کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم با تلاش و جدیت والا به گونه ای رفتار کنیم که ظرفیت‌های نظام، توانمندی‌ها و کارایی آن در کشور را روز به روز افزایش دهیم.
وی ضمن قدردانی از فعالیت مدیر حراست شهرداری خرم دره و سایر پرسنل این شهرداری تاکید کرد: حراست ها در سطح شهرداری های استان می توانند به عنوان بهترین مشاور، شهرداران را در اداره شهرها یاری نمایند.
مدیرکل حراست استانداری زنجان در این بازدید همچنین به بررسی و تبادل نظر درخصوص مسائل و مشکلات شهر خرم‌دره پرداخت و از نحوه فعاليت کارشناسان این شهرداری بازديد نمود و از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه قرار گرفت.

در ادامه این دیدار، نوری آرا شهردار خرم‌دره ضمن تقدير از مدیرکل حراست استانداری زنجان، عنوان کرد: نگاه ما به حراست در سازمان به عنوان یک بازوی بسیار کارآمد در صیانت و حفاظت است. 
وی افزود: حراست ها تضمین کننده سلامت نظام اداری و افزایش دهنده اعتماد سازمانی هستند تا خدمت رسانی هرچه بهتر انجام شود و ما نیز با شناسايي و احصاء مشكلات براي رفع مسائل پیش آمده تلاش خواهيم كرد.

تعداد نمایش ها (525)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان