معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان خواستار شد؛

تهیه و تدوین گزارشی تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان با اشاره به گزارشات ارائه شده توسط دستگاه های متولی در خصوص وضعیت بازار کشاورزی و سایر بخش‌ها، گفت: باید گزارشی تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان تدوین شود.

شنبه, 14 مهر,1397
نویسنده: Admin
نسخه چاپی
تهیه و تدوین گزارشی تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فرامرز نیک سرشت در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، با بیان اینکه باید گزارشات ارائه شده به جلسات ستاد تنظیم بازار دارای تحلیل محتوایی مناسبی باشد، اظهار کرد: درحالی که وضعیت بازار در شرایط خاص قرار دارد، باید اقدامات کارشناسی که دارای تحلیل و علت‌یابی مناسبی می باشد، گردآوری و تدوین شود.
وی با بیان اینکه هدایت بازار و اِعمال سیاست های صحیح در آن نیازمند اطلاعات تحلیلی مناسب است، افزود: باید مبنای صحیحی از شرایط بازار تدوین شده و برای اِعمال مدیریت صحیح و بهبود امور از مبنای کارشناسی و علمی دقیق بهره مند گردد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان تاکید کرد: جایگاه ستاد تنظیم بازار استان باید در عمل خود را نشان دهد و نمی توان یک مولفه کلی را به تمامی بازارها مرتبط دانست و در برخی شرایط شاهدیم بازار به خوبی مدیریت نشده است.

تعداد نمایش ها (691)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان