12345678910انتها
تاسیس رشته های علوم پزشکی در واحدهای دانشگاه آزاد زنجان

تاسیس رشته های علوم پزشکی در واحدهای دانشگاه آزاد زنجان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان تاکید کرد؛

نویسنده: الهی سرشت/یکشنبه, 20 فروردین,1396/دسته ها: اخبار اجتماعی, اخبار فرهنگی, خبر سطح سه, سایر اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ یدالله رجایی در دیدار با استاندار زنجان اظهار کرد:با افزایش رشته های جدید علوم پزشکی و تحصیلات تکمیلی و استفاده از ظرفیت موجود باید برای درآمد زایی تلاش هایی انجام داد.
وی به افق و چشم اندازی که در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت نظام آموزشی در قالب برنامه 5 ساله ترسیم و تدوین شده است،اشاره کرد و افزود:با توجه به بیانات مقام معظم رهبری،توسعه شرکت های دانش بنیان و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان،از تاسیس 18 شرکت دانش بنیان و ارائه 6 هزار و 268 مقاله از سوی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلف در سطح استان خبر داد و گفت:با توسعه شرکت های گردشگری،توریستی و جهان گردی، تاسیس مرکز تحقیقات سرب و روی و شرکت های سرمایه گذاری می توان از ظرفیت استان زنجان در حوزه های مختلف استفاده نمود.
رجایی به ایجاد شهرک فناوری آزاد در استان زنجان اشاره کرد و ادامه داد:با توجه به تایید هیات امنای دانشگاه آزاد،بخشی از زمین سایت امام (ره) دانشگاه آزاد واحد زنجان به ایجاد شهرک فناوری آزاد و تاسیس واحد های صنفی،خدماتی،گردشگری و فناوری اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه، 30 درصد دانشجویان استان زنجان در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند،یادآور شد:17 هزار و 650 نفر در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان تحصیل می کنند که از این تعداد 10 هزار نف ردر مقاطع کاردانی و کارشناسی،7 هزار نفر در دوره های کارشناسی ارشد و 650 نفر نیز در مقطع دکتری تحصیل می کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان تصریح کرد:تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان 644 نفر است، به طوری که در حال حاضر بیش از 50 درصد اعضای هیات علمی دانشگاه های استان زنجان در دانشگاه آزاد اسلامی حضور دارند.
رجایی یادآور شد: نسبت استاد به دانشجو در سطح دانشگاه های آزاد اسلامی استان زنجان، یک به 27 است.

Print

تعداد نمایش ها (2711)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان